Běžte na speed dating

Speed dating by měl být povinný pro všechny nezadané hlavně proto, že si při něm užijete zábavu a poznáte spoustu nových lidí. Hodně nezadaných lidí říká, že by do toho nikdy nešli, ale proč ne? Způsoby seznamování, které nefungují, dříve nebo později zaniknou, ale speed dating v zahraničí prokázal, že má smysl a je hodně lidí, kteří si myslí, že je to skvělý způsob jak poznat nové lidi a zbavit se strachu z randění.

Kdyby všichni nezadaní vyzkoušeli speed dating, asi by byl ještě populárnější než teď, protože by se k němu lidé vraceli. Kdovíproč je obecně rozšířený názor, že speed dating je pro zoufalce, takže ti, kdo se ho účastní, o tom často neřeknou ani svým přátelům. Speed dating je pro každého, kdo nemá čas jít na 20 schůzek, aby zjistil, jestli alespoň na jednom to bude fungovat. Místo toho můžete strávit dvě hodiny s 20 lidmi a možná jeden nebo dva vám sednou.

Speed dating dává naději, že je ještě hodně lidí, se kterými můžeme jít na rande. Pokud se vám někdo během těch 5 nebo 10 minut zalíbí, určitě zvažte, že s ním někam zajdete. Kdo ví, možná to bude fungovat. Kdyby takhle o speed datingu přemýšlelo víc lidí, klidně by přiznali, že se něčeho takového účastní, a bavili by se. Pokud jste, co se týče randění, na mrtvém bodě, speed dating je skvělý způsob, jak poznat nové lidi, nebo jak se jenom dostat mezi nové a přátelské tváře. Hodně lidí si myslí, že speed dating je povzbuzující, protože dostanou kladnou odpověď od celkem dost lidí, a to přispívá jejích sebevědomí.

Pokud chcete poznat způsob seznamování, díky kterému potkáte spoustu mužů a žen, kteří chtějí totéž co vy, pak je speed dating nutnost. Není třeba se za to stydět, naopak byste měli být hrdí, že se speed datingu účastníte, protože to znamená, že se odvážíte tam jít, abyste se seznámili, bavili a snad, pokud máte štěstí, i zamilovali!

Příspěvek byl publikován v rubrice Speed-dating. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.