Speed Dating

Co je speed dating?

Co je speed dating?

Jedná se o událost pořádanou např. seznamovací agenturou, která pronajme místnost v baru nebo restauraci a za poplatek zprostředkuje zájemcům setkání. Abyste poznali, jestli je pro Vás speed dating dobrá volba, je třeba o něm zjistit trochu více.

Podrobně o speed datingu

V minulosti nebylo mnoho příležitostí seznámit se s někým novým a jít s ním pak na rande. Samozřejmě, že jste mohli někoho náhodně potkat a toto setkání mohlo vyústit v rande, ale v dnešní době se randění dostalo na úplně novou úroveň. Pokud chcete poznat způsob seznamování, díky kterému potkáte spoustu protějšků, kteří chtějí totéž, co vy, pak je speed dating nutnost.

Je to vážně akce jen pro zoufalce?

Způsoby seznamování, které nefungují, dříve nebo později zaniknou. Ale speed datingové akce pořádané v zahraničí prokázaly, že taková seznamování má smysl a je hodně lidí, kteří si myslí, že je to dokonce skvělý způsob, jak poznat nové lidi a zbavit se strachu z randění.

Kdovíproč je obecně rozšířený názor, že speed dating je pro zoufalce. Proto lidé, kteří se ho účastní, o tom často neřeknou ani svým přátelům či rodině.

David s tímto názorem nesouhlasí a podotýká: „Není třeba se za to stydět, naopak byste měli být hrdí, že se speed datingu účastníte, protože to znamená, že se odvážíte tam jít, abyste se seznámili, bavili a snad, pokud máte štěstí, i zamilovali!

Důležité je vybrat si správnou agenturu

Je velmi důležité si zvolit správnou agenturu pro speeed dating, která je profesionální a přinese očekávané výsledky.
My doporučujeme Smart Dating:
mají přes 10 let zkušeností
chodí k nim z 85 % vysokoškoláci
v případě opakování účasti stránky ukáží, zda na vybraném termínu jsou jen "nové tváře", aby to mělo smysl
vyhodnocení akce spolehlivé a přesné
welcome drink zdarma

Na Smart Dating je možné nezávazně registrovat se zde