Speed Dating

Zkuste speed dating

Každý, kdo se někdy zúčastnil speed datingu potvrdí, že je to opravdu zážitek. Někteří si speed dating doslova užívají a účastní se pravidelně, aby potkávali nové lidi, se kterými mohou trávit čas. Speed dating je příležitost poznat lidi, kteří budou vaši kamarádi, nebo i takové, se kterými si vytvoříte dlouhodobý romantický vztah. Při speed datingu potkáte spoustu různých lidí, kteří chtějí různé věci, takže klidně můžete najít, koho hledáte a kdo se k vám skvěle hodí.

Když jdete poprvé na speed dating

Když jdete poprvé na speed dating, rozhodně buďte sami sebou. Pokud nemáte jiné instrukce, oblečte se tak, jako byste šli na rande, a připravte si témata, která použijete, když se rozhovor zadrhne. Skvělá témata jsou počasí, práce nebo koníčky. Samozřejmě nesmíte mluvit jenom o sobě, ale také se ptejte svého protějšku.
Když se účastníte speed datingu, je důležité, abyste byli uvolnění a neočekávali, že potkáte hned toho pravého nebo tu pravou. Ve skutečnosti sice spřízněnou duši potkat můžete, ale je lepší to neočekávat. Prostě do toho jděte s vidinou, že můžete, ale nemusíte, potkat někoho, kdo bude stát za další schůzky. Pokud k tomu budete přistupovat takhle, potěší vás, když poznáte někoho, kdo se k vám bude perfektně hodit.

Důležité je vybrat si správnou agenturu

Je velmi důležité si zvolit správnou agenturu pro speeed dating, která je profesionální a přinese očekávané výsledky.
My doporučujeme Smart Dating:
mají přes 10 let zkušeností
chodí k nim z 85 % vysokoškoláci
v případě opakování účasti stránky ukáží, zda na vybraném termínu jsou jen "nové tváře", aby to mělo smysl
vyhodnocení akce spolehlivé a přesné
welcome drink zdarma

Na Smart Dating je možné nezávazně registrovat se zde