Speed dating může oživit vaše seznamování

Na speed dating se často nahlíží jako na vrcholný akt zoufalství, ale může to být zábava a je to snadný a efektivní způsob, jak oživit seznamování. Pokud jste se v milostném životě zasekli na mrtvém bodě a prostě chcete jít ven a bavit se, speed dating je pro vás šance to změnit a strávit večer mimo domov. A pokud máte alespoň trochu štěstí, podaří se vám naplánovat ne jednu, ale hned několik schůzek.

Dokonce i ti nejodtažitější lidé se obvykle při speed datingu dobře baví už napoprvé. Pokud do toho jdete jen s tím, že prostě nemůžete dopadnout hůř, než jak jste přišli, pravděpodobně zjistíte, že překvapivě jsou na akci spolu s vámi lidé, se kterými byste chtěli jít posedět, dát si kafe, nebo zajít do kina. Možná se to zdá nemožné, ale někteří při speed datingu dokonce našli svou spřízněnou duši. Takže i když si možná myslíte, že speed dating je jenom ztráta času, rozhodně stojí za to ho vyzkoušet.

Speed dating může oživit vaše seznamování, protože jestli jste nebyli na rande týdny, měsíce, nebo i roky, jedna speed datingová akce vám zprostředkuje několik mini-rande. Je naděje, že pokud budete sami sebou a budete se s ostatními bavit, odejdete s několika domluvenými schůzkami, nebo alespoň s telefonním číslem a příslibem schůzky. Na jedné speed datingové akci si můžete domluvit více schůzek, než jste měli za posledních pět let. Každý by měl zvážit tuto možnost vzpruhy pro svůj milostný život!

Pokud hledáte něco nového, způsob jak se dostat zpátky do sedla, speed dating je skvělá příležitost začít se znovu bavit. Může vám vrátit sebedůvěru, pomůže vám pochopit, co chcete a co ne, a nebo si jenom procvičíte konverzaci a překlenutí nepříjemných chvil na prvním rande. Speed dating může být tou nejlepší věcí, jaká vás potkala po hodně hodně dlouhé době!

Příspěvek byl publikován v rubrice Speed-dating. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.