Zkuste speed dating

Každý, kdo se někdy zúčastnil speed datingu potvrdí, že je to opravdu zážitek. Někteří si speed dating doslova užívají a účastní se pravidelně, aby potkávali nové lidi, se kterými mohou trávit čas. Speed dating je příležitost poznat lidi, kteří budou vaši kamarádi, nebo i takové, se kterými si vytvoříte dlouhodobý romantický vztah. Při speed datingu potkáte spoustu různých lidí, kteří chtějí různé věci, takže klidně můžete najít, koho hledáte a kdo se k vám skvěle hodí.

Když jdete na poprvé na speed dating, rozhodně buďte sami sebou. Pokud nemáte jiné instrukce, oblečte se tak, jako byste šli na rande, a připravte si témata, která použijete, když se rozhovor zadrhne. Skvělá témata jsou počasí, práce nebo koníčky. Samozřejmě nesmíte mluvit jenom o sobě, ale také se ptejte svého protějšku.

Když se účastníte speed datingu, je důležité, abyste byli uvolnění a neočekávali, že potkáte hned toho pravého nebo tu pravou. Ve skutečnosti sice spřízněnou duši potkat můžete, ale je lepší to neočekávat. Prostě do toho jděte s vidinou, že můžete, ale nemusíte, potkat někoho, kdo bude stát za další schůzky. Pokud k tomu budete přistupovat takhle, potěší vás, když poznáte někoho, kdo se k vám bude perfektně hodit.

Speed dating má být zábava, tak se soustřeďte na tu zábavnou část. Dokonce i když ta osoba, která sedí proti vám není atraktivní, není pohledná a už vůbec není zajímavá, využijte toho co nejlépe. Čím lépe budete komunikovat s jednotlivými osobami, tím rychleji vám bude utíkat čas a už ten příští člověk může být ten, koho hledáte!

Je pravděpodobné, že vám speed dating uteče jako voda. Možná ze začátku nebudete úplně ve své kůži, ale po několika kolech vám to bude připadat naprosto přirozené. Takže se jen uvolněte a pamatujte – buďte sami sebou!

Příspěvek byl publikován v rubrice Speed-dating. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.