Bavte se při speed datingu

Na speed dating akci každá dvojice účastníků spolu stráví několik minut a baví se o všem, co za tu dobu stihnou. Když čas uplyne, každý muž se posune k dalšímu stolu a tráví příští kolo s někým jiným. To znamená, že  se všichni účastníci navzájem poznají během jedné až dvou hodin. Není neobvyklé při speed datingu poznat 10 nebo 20 nezadaných, a to zvyšuje šanci, že potkáte někoho, s kým to klapne.

Když se účastníte speed datingu, je důležité nebrat to moc vážně. Na speed datingové akci budou různí lidé, takže pravděpodobně vám někteří opravdu sednou, s některými se neshodnete a někteří vás prostě nebudou zajímat. Je ale naděje, že tam bude alespoň jeden člověk, kterého budete chtít vidět znovu na běžném rande.

Hlavně pamatujte, že speed dating má být zábava! Pro některé lidi je to utrpení, protože očekávají, že vejdou a hned potkají svého budoucího manžela nebo manželku. Když na to budete tolik tlačit, nejspíš se budete nudit, budete zklamaní nebo podráždění, že jste se nezamilovali hned mezi dveřmi. Neberte to tak vážně. Nepřemýšlejte o tom, že potkáte „toho pravého“, raději se soustřeďte na to, že můžete potkat někoho, s kým si rádi zajdete na kafe, nebo někoho, kdo chce vidět stejný film jako vy.

Speed dating je rozhodně jedinečný zážitek. Je to skvělá příležitost poznat někoho, kdo s vámi půjde na opravdové rande. A také není třeba se cítit trapně, když se vám nezamlouvá nikdo, prostě se přihlaste do dalšího kola. Nikdy nevíte, může to být právě to, kde budete mít štěstí a potkáte hned několik lidí se společnými zájmy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Speed-dating. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.